Červenec 2016

Prázdniny!

1. července 2016 v 19:11 | Wonder
Hojte lidi!

Škola skončila, a prázdniny jse tady. Všichni jsme se na to tak těšili. Ať už na dovolenou, na sezení u počítače celé hodiny nebo každý týden chodit na párty a bavit se až do zblbnutí.
Každý má nějaké plány jak tyhle 2 měsíce volna si užít, a nemyslet na školu.
Stěžování si na horko a hrozné sucho, skákání bomb do vody a nebo kempovat tak u vody....Kdo by nešel, že?

Já osobně jsme se na tyhle prázdniny těšila. Nejen, protože mám o prázdninách narozeniny, ale taky protože toto léto, si nenechám jen tak utéct před očima. Minulé léto jsem jen proseděla, a se svou protivnou náladou jsme se nechávala větrat větrákem abych přežila další nudný den plného slunka a nepřežitelného horka.
Toto léto ale ne!
S odvahou se chci vrhat do něčeho, co jsem ještě nezkoušela. Budu se pokoušet dodělat věci, které jsem ukončila jelikož mi to nešlo. Budu se více bavit s přáteli, a možno potkávat nové léto. Tento rok se nebudu skrývat před sluncem. Chci si konečně užít, někam sama zajít....
Možná bych se mohla sblížit konečně s mým bráchou a zasmát se? Heh...

Jeden z mých plánů co budu plnit, bude psaní na blog. Myslím to OPRAVDU vážně! Mnoho blogerů je v létě na dovolené, a tak mají přednastavené články, nebo nepíšou vůbec. Jenže, já nejedu nikam, a tak určitě tady bude mnoho mých článků které nebudou nastavené aby se samy publikovaly... Snad to některé potěší :)

A co vy? Jaké máte plány?