Duben 2016

Žila byla krásná liška-//Kožešinové farmy//

27. dubna 2016 v 20:49 | Wonduš |  Názorové čajíčky
Žila byla jedna liška....

Pokud jste si pustili tohle video, tak je možnost, že pocítíte nejen lítost vůči zvířatům...Ale i zlost, že tohle vůbec existuje. Pokud ne, bravo, jste officiálně krutí podle těchle zvířat.
Je rok 2016, a podle všeho, se ještě kožešinové farmy nezrušily, i když 70-80% lidí je PROTI. Samozřejmě, už farem docela ubylo. Zbylo jich asi 10 nebo 9, ale jen protože farmy které zmizely, zkrachovaly.
Je to zajímavé, ohledně toho, že tyhle záběry jsou z minulého roku, a nejsou to jediné záběry od obránců zvířat (OBRAZ).
Poslanci prý podle všeho tohle řešily, a 20 jich podepsalo na ukončení kožešinových farem tady v české republice. Do roku 2018 by měl být podán zákaz, a farmy tak budou rozpuštěny. A také, plán je evropskou unii zbavit všech farem. Dobrá zpráva? Ne tak docela.
Ano, jistě. Lišky, norci, činčily a tak dále již nebudou chovány jen pro kožešinu, a budou moci žít vlastní život. Ale všechno tohle by se přesunulo jinam, a možno by to bylo i horší. Například-Asie.
Asie je takovým menším příkladem. Kdyby se v celé evropské unii zakázaly farmy, přesunulo by se to do Asie, jelikož odtud tak trochu pocházejí některá zvířata. Lépe řečeno, majitelé farem v Unii kupují zvířata i z jiných zemi.
Dejme tomu, že kdyby se tento byznys přesunul do Asie. Jaké by to asi bylo? No, podle mne horší.
Je možnost, že by zvířata stahovala i zaživa, což je v téhle době už velmi nehumální. Odporné chování k zvířatům by se ještě zhoršilo, a přísun potravy a vody by nebyl o nic lepší.
(čti prosím dál, není to všechno...)