Prosinec 2015

znovuzrození

31. prosince 2015 v 21:32 | Wonder! |  Information
Ahoj....

Určitě mne poznáte, nebo si mne pamatujete. Hloupá Wondy je tady, v den Silvestra.
Takže aby bylo jasno proč sem píšu....Je to kvůli toho že se na blog VRACIM!
Proč?
Jelikož jsem se dostala už z mé bláznivé doby kdy jsem neuměla ani šetřit....začala jsem přemýšlet jaké by to bylo kdybych se sem vrátila, začala znova psát blbosti a tak trochu bych zkusila zjistit co mě tu sem tak táhne.
Začala jsem přemýšlet, jelikož jsem na skypu mezi mými kontakty našla blogerky, které jsou skvělé, a i když je zachvátila nuda, s blogem neskončily.
Cením si toho že pár holek na mně nezapoměly, i když jsem s blogem skončila.

Takže.....

Prohlašuju, že se budu aspoň pokoušet tento blog stále udržovat a psát na něj...Chybělo mi to tady, a když jsem procházela mé předešlé a staré přispěvky, nebudu lhát když řeknu že se chci zlepšit a všechno začít odznova.
Články ale mazat nebudu. To pro ujištění, abych si uvědomila že stále končit s blogem a nesplňovat různé přání a tak dále, není dobrá věc a měla bych se polepšit.
Někdo by čekal že teď napíšu co mám v plánu. Ale ne. Jediné co udělám je jen, že poděkuju...

Děkuji že...

-jste semnou někteří zůstali i po té co jsem nesmyslně tohle místo opustila. Děkuju jestli si tento článek přečtete a dáte mi ještě jednu šanci opravit všechny mé chyby (udělala jsem snad chyby ne?)

A taky děkuji všem....

-že jste tento rok ani jedna z mých oblibených blogerek neodešla, nebo neskončila úplně. I když nepíšu komentáře stále jsem vaším čtenařem a nemohla bych si představit že by jste jednou skončily.

Děkuju, přeju hodně štěstí, trpělivosti, zdraví a mnoho dalšího do nového roku 2016. Pro mne a pro ostatní co měly starý rok těžky, snad bude tento rok lepším a budou mít více času a důvodů se bavit!

Vaše znovuzrozená Wonder.