Listopad 2014

Reklama *OLD*

29. listopadu 2014 v 15:02 | Wonder
První reklama na blog,od mé nej kámošky.
Nic tam ještě nemá,ale zachvíli se tam něco objeví ;) tak prosím aby jste blog navštívili a podívali se,
a kdyžtak se stát i pravidelným čtenářem :)

http://bff-l-s.blog.cz/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Som doma :/ *OLD*

10. listopadu 2014 v 7:15 | Wonder :3 |  Moj život!
Asi si teď říkáte proč jsem na compu,hladím svého Derylka a piju horký čaj....Nemám chřipku,ale jen mě nepolouchá tělo a tak mě bolí břicho :pp
Takže místo abych byla v klidu ve škole se svým projektem do Občanky který jsem včera dělala s doměním že dostanu aspoň 2-tak ležím,piju čaj a mám vedle sebe Derylka. Jaká to Ironie že si stěžuju,ale vážně,máte nachystané věci v pohodě a pak vás začne bolet břicho.CO to sakra?!

Velká rekonstrukce blogu. *OLD*

6. listopadu 2014 v 17:43 | Wonder :3 |  Information
Ahoj!
Dlouho jsem tady nic nenapsala,a víte proč? 1) Měla jsem zaracha na comp
2)Dost se mi sem nechtělo.
Ale teď je to jiné! Vím že rekonstrukce měla proběhnout o prázdninách ale nějak jsem se k tomu nedokopala,proto to udělám teď a tady.Myslím že by jste mi mohly dát ještě pár dní,pak už možná budete koukat na nový vzhled blogu,doplňky a i tu hudbu si možná pak můžete pustit.
Jinak-Určitě jste si všimli že jsem u některých v SB ale nechodím jim na blog,a proč? Protože zatím nemám moc času,ve škole je momentálně víc práce než jsem očekávala a doma zase musím čekat než příjde máma abych jí pak mohla uprosit dokud mě nepustí.
Takže,kdo to četl celé,odpovězte na tyhle otázky,abych věděla jestli je tady někdo tak suprovej že umí komentovat články.

1.Pokud by jsem potřebovala pomoct z blogem,pomohl/a bys?

2.Co potřebuješ aby jsi upekl/a dort?

3.Co by jsi chtěl/a mít za schopnost? (Jenom jednu)

To je vše,snad se tu za pár dní uvidíme na nově postaveným blogu -.o
Tak ahoj.